X
تبلیغات
زولا

قیمت خدمات هاست ابری

یکشنبه 6 خرداد 1397 ساعت 13:42

هاست ابری کارو همیشه در دسترس و با قیمت گذاری ساده میدانید برای چه چیزی ماهیانه پرداخت میکنید

هاست ابری استارت آپی همیشه در دسترس و سریع در بستر SSD برای استفاده مشخص از پایگاه داده و حافظه با قیمت گذاری بدون پیچیدگی، کاملا شفاف و مناسب برای میزبانی وب سایت و اپلیکیشن های با ترافیک پایین یا آزمایشی پیشبینی شده است


هاست ابری بیزینسی از بهترین پردازنده های اینتل برای برنامه های کاربردی با ترافیک متوسط به بالا که نیاز به پردازش دسته ای از سرور های فعال میباشد پیشبینی شده، مرکز داده هاست ابری کارو در برخی از معتبر ترین ارائه دهندگان مرکز داده در جهان مجهز به امن ترین فضای فیزیکی میباشد و علاوه بر آن کلیه اطلاعات دارای بک آپ روز، هفته و ماه توسط متخصصین ما میباشد.

خرید هاست ابری

مرکز خدمات ابری استودیو کارو | KSC؛ مرکز ساده سازی زیرساخت ابری برای توسعه دهندگان است، یک تجربه متفاوت برای حل چالش های فنی منحصر به فرد و پیچیده، خدمات ابری کارو در حال تولید یکی از بزرگ ترین و جامع ترین مراکز آموزش کانفیگ سرور است. در خدمات ابری کارو تمامی بستر ابری، سعی شده با کیفیتی مطلوب و کم نظیر و با قیمتی مناسب ارائه شود. تیم ما تمام تلاش خود را کرده است تا خدماتی را که به مشتریان عرضه میکند، علاوه بر قیمت مناسب، پایداری مطلوب هم به همراه داشته باشد. تمامی خدمات هاست ابری در نهایت دقت و با تلاش متخصصان با بالاترین پایداری ممکن و در اختیار کاربران و توسعه دهندگان قرار گرفته اند.

یکی از اهداف اصلی ما در ارائه هاست ابری در کنار برطرف کردن نیاز خرید و پشتیبانی سرور، ارائه سریع و مطمئن خدمات و معرفی و عرضه جدید ترین تکنولوژی در سرور است. در این راستا سعی شده تا برای توسعه دهندگان تجربه این سایت خریدی مطمئن در کمترین زمان باشد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.